dieta pudełkowa odchudzająca 2

Sam Good

Catering dietetyczny Wisła

Catering dietetyczny to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na zdrowym żywieniu bez konieczności gotowania. Nasze posiłki są bowiem planowane przez dietetyków, a następnie przygotowane przez profesjonalnych kucharzy. Dzięki temu dostarczają one wszystkich cennych składników odżywczych, a jednocześnie cieszą klientów niesamowitym smakiem. Są doskonałym sposobem na oszczędność czasu, zmianę nawyków żywieniowych i osiągnięcie postawionego celu.

Jeśli chodzi o nasz catering dietetyczny, Wisła to jedno z wielu miast, do których dostarczamy posiłki każdego dnia. Docierają one zarówno do klientów, którzy chcą schudnąć, jak i cukrzyków czy osób aktywnych. Oferujemy bowiem różne plany dietetyczne, a każdy z nich występuje w co najmniej kilku wersjach kaloryczności.

Catering dietetyczny w Wiśle – dobrze zbilansowane posiłki

Dla wielu osób catering dietetyczny staje się sposobem na życie przez kolejne tygodnie. Pozwala on na zmianę nawyków żywieniowych danej osoby. Często decydują się na niego ludzie, którzy nie mają czasu na gotowanie, a nie chcą stołować się w lokalach typu fast food. Dzięki cateringowi pod drzwi klienta każdego dnia trafiają posiłki przygotowywane przez dietetyków i kucharzy.

Specjaliści dbają o to, by zapewnić wszystkie cenne składniki w odpowiednich ilościach, bez względu na wybrany wariant diety pudełkowej. Oznacza to, że dieta pudełkowa nie prowadzi do niedoborów nawet w sytuacji, gdy jest praktykowana przez wiele miesięcy. Pełnowartościowość to najważniejsza cecha wszystkich planów dietetycznych, także tych wykluczających wybrane produkty spożywcze. Dbamy o to, by wszystkie posiłki były dobrze zbilansowane i pozwalały na zadbanie o zdrowie bez konieczności gotowania.

Catering dietetyczny w wielu odsłonach

Catering dietetyczny w Wiśle, oferowany przez naszą firmę, trafia w gusta diabetyków, osób aktywnych, wegetarian i użytkowników o wielu innych potrzebach. Oferujemy bowiem kilka planów żywieniowych, a każdy z nich jest dostępny w różnych wersjach kalorycznych. Wśród nich wyróżniamy następujące diety:

  • odchudzająca,
  • codzienna,
  • cukrzycowa,
  • sportowa,
  • wegetariańska.

Wybór odpowiedniej powinien zależeć przede wszystkim od potrzeb organizmu danej osoby oraz indywidualnych preferencji. W skład każdego planu wchodzą ciekawe posiłki, które dostarczają cennych substancji odżywczych i pozwalają na zadbanie o zdrowie.

Oferujemy catering dietetyczny w Wiśle w kilku wersjach kaloryczności. Przed zamówieniem odpowiedniego planu warto sprawdzić, jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Możesz to robić z wykorzystaniem kalkulatora dostępnego na naszej stronie internetowej. To doskonała wskazówka także dla tych osób, które chcą schudnąć. W ich przypadku konieczne jest wybranie diety o nieco mniejszej wartości energetycznej, co pozwoli na uzyskanie deficytu kalorycznego.

Zróżnicowane posiłki każdego dnia

Staramy się, by nasza dieta pudełkowa była różnorodna. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku osób, które korzystają z tego produktu przez długi czas. Powtarzalność dań może zniechęcać do cateringu dietetycznego. Z tego powodu każdego dnia dostarczamy pod Twoje drzwi zróżnicowane, ciekawe posiłki ze wszystkich kuchni świata. W wielu z nich wykorzystujemy składniki sezonowe, co obniża cenę posiłków bez utraty ich wysokiej jakości. Dostępne menu można znaleźć na naszej stronie. Dla wielu osób jest to ogromna pomoc w podjęciu ostatecznej decyzji, czy zdecydować się na wykupienie diety pudełkowej.

Jakie posiłki obejmuje nasza dieta pudełkowa? Wisła to miasto, w którym popularnością cieszą się wszystkie dostępne warianty planów żywieniowych. Dla przykładu, w diecie wegetariańskiej staramy się odpowiednio zastąpić mięso np. roślinami strączkowymi i innymi źródłami cennego białka. Plany dla diabetyków są natomiast stworzone na bazie produktów o niskim indeksie glikemicznym. Oferujemy też diety dla sportowców, które dostarczają białko i są dostępne również w wyższych wersjach kaloryczności.

dieta pudełkowa omlet plus kalkulator

Kalkulator kalorii

Oblicz swoje zapotrzebowanie:

Sam Good

Poznaj nasze diety!