dieta pudełkowa odchudzająca 2

Sam Good

Catering dietetyczny Ustroń

Catering dietetyczny w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością. To sposób na schudnięcie, zmianę nawyków żywieniowych, a nawet oszczędzenie czasu w ciągu dnia. Obecnie takie usługi docierają do wielu miast w całej Polsce, w tym również do Ustronia. Oferujemy wysokiej jakości posiłki przygotowywane każdego dnia, które trafiają prosto pod drzwi naszych klientów.

Nasz catering dietetyczny to sposób na zdrowe, domowe jedzenie bez konieczności gotowania. Trafia ono w gusta przede wszystkim osób zabieganych, które nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków każdego dnia. Dania te występują w różnych planach żywieniowych, a także odmiennych kalorycznościach. Wybór odpowiedniej wersji pozwala na utrzymanie swojej masy, przytycie czy schudnięcie. Na naszej stronie znajdziesz specjalny kalkulator, który pozwala na szybkie wyliczenie swojego dziennego zapotrzebowania energetycznego przed zamówieniem diety pudełkowej do Ustronia.

Zróżnicowane plany żywieniowe i ciekawe dania

Jeśli chodzi o catering dietetyczny, Ustroń to jedna z wielu miejscowości, do których dowozimy nasze jedzenie. Oferujemy je w kilku różnych planach, co pozwala na dopasowanie odpowiedniej opcji zarówno do własnych preferencji, jak i postawionych celów. W skład naszej oferty wchodzą następujące wersje diet:

  • odchudzająca,
  • codzienna,
  • cukrzycowa,
  • sportowa,
  • wegetariańska.

Poszczególne diety różnią się od siebie typem posiłków. Plany dla osób aktywnych są pełne białka i składników, które wspierają regenerację po wysiłku fizycznym. Jeśli chodzi o Ustroń, catering dietetyczny trafia też w gusta wegetarian, eliminujących mięso ze swojej codziennej diety. Jest ono zastępowane roślinnymi źródłami białka, w taki sposób, by nasycić, dostarczyć energii i pozwolić na zadbanie o podaż wszystkich składników odżywczych, które znajdują się w mięsie.

Dieta dla cukrzyków bazuje natomiast na produktach o niskim indeksie glikemicznym. Nie powoduje ona nagłych wyrzutów insuliny. Oferujemy też plany dla osób na diecie odchudzającej. W ich przypadku również niezwykle istotne jest postawienie na produkty uwalniające energię stopniowo.

Potrawy wysokiej jakości

Nad przygotowaniem naszych posiłków czuwają specjaliści. Zajmują się one odpowiednim liczeniem kalorii, a także komponowaniem produktów tak, by dostarczały one wszystkich cennych składników odżywczych. Pozwalają więc na zadbanie o swoje zdrowie na co dzień, również w sytuacji, gdy korzystasz z cateringu dietetycznego przez co najmniej kilka miesięcy.

Warto skupić się na jakości potraw, jakie zapewnia nasza dieta pudełkowa. Ustroń to miasto, do którego dostarczamy świeże posiłki każdego dnia. Trafiają one bezpośrednio pod drzwi klienta, dzięki czemu może on zabrać je np. do pracy. Są przygotowywane ze świeżych składników, z których większość jest kupowana lokalnie. Staramy się korzystać z produktów sezonowych. Pozwala to na obniżenie kosztu usługi, a jednocześnie zapewnienie wszystkich cennych składników odżywczych. Jakość jedzenia ma bowiem bezpośredni wpływ na to, jak oddziałuje ono na ludzki organizm. Nasze posiłki są komponowane tak, by nie prowadziły do niedoborów, a wręcz przeciwnie – uzupełniały dotychczasowe braki.

Posiłki idealne dla zabieganych

Obecnie nie wszystkie osoby mają czas na to, by każdego dnia samodzielnie przygotowywać jedzenie. Stołowanie się na mieście, zwłaszcza w lokalach z fast foodem, nie jest najlepszą opcją. Posiłki zamawiane w restauracjach są również droższe. Alternatywą dla nich jest catering dietetyczny. Już za kilkadziesiąt złotych dziennie można cieszyć się pysznymi daniami, przygotowywanymi na bieżąco, każdego dnia.

Dostarczamy posiłki pod wskazany adres na terenie całego Ustronia. Staramy się przywozić jedzenie w godzinach nocnych, przed wyjściem naszych klientów do pracy. Pozwala to na zabranie jedzenia ze sobą w dowolne miejsce. To wygodna opcja dla tych ludzi, którzy nie potrafią lub nie mają czasu na gotowanie, także jeśli chodzi o lunch i śniadanie. Catering dietetyczny może być chwilowym eksperymentem lub zmianą na kolejne miesiące.

dieta pudełkowa omlet plus kalkulator

Kalkulator kalorii

Oblicz swoje zapotrzebowanie:

Sam Good

Poznaj nasze diety!