Cennik

Ile może kosztować catering dietetyczny?

Sprawdź ile zapłacisz za nasz catering dietetyczny.
Skorzystaj z interaktywnego cennika lub sprawdź ceny w tabelkach.

Sam Good

Trwa wczytywanie

Tygodniowe

Aktualne menu:

  od 15 dni 1-14 dni Zestaw próbny
1200 kcal 51 zł 54 zł 49 zł
1500 kcal 55 zł 58 zł 53 zł
1800 kcal 59 zł 62 zł 57 zł
  od 15 dni 1-14 dni Zestaw próbny
1800 kcal 59 zł 62 zł 57 zł
2000 kcal 65 zł 68 zł 63 zł
2500 kcal 72 zł 75 zł 70 zł
3000 kcal 79 zł 82 zł 77 zł
od 15 dni 1-14 dni Zestaw próbny
1200 kcal 53 zł 56 zł 49 zł
1500 kcal 57 zł 60 zł 53 zł
2000 kcal 67 zł 70 zł 63 zł
od 15 dni 1-14 dni Zestaw próbny
1800 kcal 61 zł 64 zł 57 zł
2000 kcal 67 zł 70 zł 63 zł
2500 kcal 74 zł 77 zł 70 zł
3000 kcal 81 zł 84 zł 77 zł
  od 15 dni 1-14 dni Zestaw Próbny
1200 kcal 53 zł 56 zł 49 zł
1500 kcal 57 zł 60 zł 53 zł
2000 kcal 67 zł 70 zł 63 zł

Cennik SamGood

Chciałbyś zdrowo się odżywiać i zadbać o swoją kondycję fizyczną oraz zdrowie, ale nie masz czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków każdego dnia? Zamów catering dietetyczny dopasowany do Twoich potrzeb oraz preferencji. Będziesz otrzymywał odpowiednio zbilansowane posiłki przygotowywane z wysokiej jakości składników, zgodne z zapotrzebowaniem kalorycznym. Sprawdź, ile kosztuje wybrana przez Ciebie dieta oraz co składa się na tę cenę.

Dieta pudełkowa – cennik: ile kosztuje taki catering?

Cena cateringu dietetycznego uzależniona jest przede wszystkim od rodzaju diety, na którą się zdecydujesz. Możesz wybrać catering odchudzający, codzienny, sportowy, cukrzycowy lub wegetariański. Każda z tych diet bazuje na nieco innych składnikach odżywczych, które pomagają w osiągnięciu zamierzonego celu. Dodatkowo możesz także wybrać kaloryczność posiłków, które będziesz otrzymywać. W przypadku rozwiązania, jakim jest dieta pudełkowa, cennik jest więc zróżnicowany. Dokładny koszt cateringu możesz poznać, korzystając z naszego interaktywnego cennika, w którym musisz wybrać rodzaj diety i zapotrzebowanie kaloryczne. Zaznacz także okres, przez który chcesz otrzymywać posiłki, a dowiesz się, jaka będzie cena całkowita oraz ile kosztować Cię będzie każdy dzień korzystania z diety pudełkowej. Możesz również sprawdzić to, korzystając z tabeli z cenami.

Catering dietetyczny – cennik: co wpływa na cenę takiej diety?

Jeśli chcesz zamówić dietę pudełkową, to musisz wiedzieć, co kształtuje koszty takich posiłków. Zdecydowanie największy wpływ na różnorodność cen ma:

  • Rodzaj produktów spożywczych – to, jakiego rodzaju składniki używane są do przyrządzania posiłków, zależy głównie od rodzaju wybranej diety. Warianty, w których wykorzystuje się duże ilości mięsa czy ryb będą droższe niż te bazujące głównie na warzywach. Ważna jest także jakość produktów. Zamawiając catering w Sam Good, możesz mieć pewność, że otrzymasz posiłki przyrządzone wyłącznie z najlepszych składników.
  • Kaloryczność dań – większe zapotrzebowanie kaloryczne wymaga użycia większej ilości produktów spożywczych, co wiąże się z wyższą ceną. Zdecydowanie najdroższa jest dieta składająca się głównie z wysokiej jakości mięsa, czyli najkosztowniejszych produktów spożywczych.
  • Długość diety – zamawiając posiłki na okres powyżej 15 dni, cena za każdy dzień korzystania z takiej diety jest niższa. W przypadku cateringu dietetycznego cennik zależy więc od tego, na jak długi czas zamówisz dietę.
  • Częstotliwość dostarczania posiłków – w Sam Good dostawy realizujemy trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy oraz piątki. Nasze dania są przygotowywane z najwyższej jakości składniki oraz w nowoczesnym procesie produkcji, dlatego są świeże nawet przez pięć dni po dostawie. Rzadsze dostawy to niższe koszty paliwa oraz całej obsługi, dlatego nasze ceny cateringu dietetycznego są bardzo atrakcyjne.

Wszystkie te czynniki mają ogromny wpływ na ostateczną cenę diety pudełkowej. W Sam Good dbamy o najwyższą jakość wszystkich posiłków. Nasz tani catering dietetyczny to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce zadbać o swój zdrowie.

Catering dietetyczny: cena – czy to się opłaca?

Dla niektórych osób, które chcą zamówić catering dietetyczny, cena takiej diety wydaje się dość wysoka. Warto jednak spojrzeć na to z zupełnie innej strony. Samodzielne przygotowywanie posiłków wiąże się bardzo często z jeszcze wyższymi kosztami. Niezbędne jest bowiem zaopatrzenie się w różnego rodzaju produkty spożywcze, które nie należą do najtańszych. Do kosztów zakupów należy doliczyć także rachunki za wykorzystany podczas gotowania prąd oraz wodę. Finalnie może okazać się, że koszt cateringu dietetycznego jest nawet niższy, niż samodzielne gotowanie.

Dieta pudełkowa to rozwiązanie, które daje ogromną wygodę. Decydując się na taki catering, nie musisz samodzielnie zajmować się przyrządzaniem posiłków. Otrzymasz odpowiednio zbilansowane dania stworzone ze składników najwyższej jakości, które będą dopasowane do Twojego zapotrzebowania kalorycznego.

Sam Good

Poznaj nasze diety!

Benefity

Realne korzyści cateringu!

Nasz catering dietetyczny to szereg wartości:

#1 Oszczędność czasu.
#2 Ponadprzeciętny smak.
#3 Darmowy kalkulator kcal.
#4 Zamawiarka online.

Jeszcze nie jesteś głodny?