dieta pudełkowa odchudzająca 2

Sam Good

Catering dietetyczny Jastrzębie-Zdrój

Zauważyłeś, że jedzenie nie sprawia Ci takiej przyjemności jak kiedyś? A może po zjedzeniu niektórych potraw zamiast sytości, czujesz się gorzej? Jest to sygnał, że Twój organizm nie radzi sobie ze zbyt dużą ilością pożywienia lub jest ono kiepskiej jakości. Nie oznacza to, że od razu musisz decydować się na drastyczne zmiany żywieniowe. Postaw na catering dietetyczny. Jastrzębie-Zdrój to miasto, które w tej kwestii ma wiele do zaoferowania.

Dieta pudełkowa Jastrzębie Zdrój – dla osób, którym zawsze brakuje czasu

Dieta pudełkowa Jastrzębie-Zdrój to rozwiązanie dla wszystkich osób, które na co dzień nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków. W ich przypadku często wygrywa jedzenie na mieście i przekąski w trakcie pracy, które nie zawsze są dobre dla żołądka. Brak czasu na robienie zakupów i samodzielne gotowanie to prosta droga ku nadprogramowym kilogramom. Co więcej, gotowe jedzenie jest często znacznie droższe niż to jakie można dostać, wybierając catering dietetyczny. Jastrzębie Zdrój to miasto, które udowadnia, że każdy może zdecydować się na dietę pudełkową. Niezależnie od tego, czy zalicza się do osób, które nie mają czasu na gotowanie czy tych, które po prostu tego nie lubią robić. Wybierając gotową dietę, każdego dnia rano otrzymuje się zestaw posiłków, które podzielone są na śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Pozwala to odżywiać się zdrowo i smacznie.

Dieta pudełkowa: Jastrzębie Zdrój – warianty dopasowane do różnych

Przejście na dietę często kojarzy się z dużymi restrykcjami i koniecznością rezygnowania ze swoich ulubionych dań. W przypadku diety pudełkowej kwestia ta wygląda zupełnie inaczej. Oznacza to, że można delektować się smacznymi potrawami, bez zbędnych wyrzeczeń. Wszystko zależy od wybranego wariantu, jaki oferuje catering. Jastrzębie Zdrój to miasto, na terenie którego działają firmy cateringowe dające możliwość wyboru kilku dostępnych opcji dietetycznych. Oprócz popularnego wariantu codziennego, który głównie osoby chcące wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe do swojej diety, dostępne są jeszcze cztery inne możliwości. Jest to catering:

  • odchudzający,
  • cukrzycowy,
  • sportowy,
  • wegetariański.

Osoby, które na co dzień zmagają się z insulinoopornością czy cukrzycą II typu mogą bez obaw skorzystać z rozwiązania, jakim jest dieta pudełkowa. Jastrzębie Zdrój zapewnia możliwość zamówienia zestawu posiłków dla cukrzyków, które są smaczne, a przede wszystkim bezpieczne dla ich zdrowia. Podstawą jest w tym przypadku eliminacja z menu białego cukru oraz mąki. Ogranicza się również laktozę.

Catering dietetyczny: Jastrzębie-Zdrój – jak zamawiać?

Zastanawiasz się, jak wygląda gotowy catering? Jastrzębie Zdrój podobnie jak inne miasta w kraju umożliwiają łatwy sposób wybrania i zamówienia diety pudełkowej. Przede wszystkim należy zdecydować się na jeden z dostępnych wariantów menu. Udogodnieniem jest możliwość sprawdzenia aktualnego jadłospisu na cały tydzień, dzięki czemu można zobaczyć, jakie dania znajdują się w wybranym planie dietetycznym. 

Drugim krokiem jest dopasowanie kaloryczności cateringu. Zależnie od wariantu możliwe jest wybranie od 1200 do nawet 3000 kalorii. Zapotrzebowanie na nie można obliczyć samodzielnie, korzystając z prostego kalkulatora, który znajduje się na stronie, gdzie składasz zamówienie. Podając podstawowe informacje, otrzymujesz wynik w kaloriach. Chcąc zachować aktualną wagę, a jedynie wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, należy wybrać zestaw o dokładnie takiej kaloryczności, jaką pokazuje narzędzie. Każdy, kto chciałby dodatkowo zrzucić nadprogramowe kilogramy, otrzymany wynik z kalkulatora powinien pomniejszyć o około 500 kalorii.

Ostatnim krokiem jest wybór daty, od której posiłki mają być dostarczane, a następnie opłacenie zamówienia. Warto przy tym pamiętać, że decydując się na dłuższy okres korzystania z diety pudełkowej, można liczyć na korzystniejszą ofertę z uwagi na przyznawane zniżki. Stali klienci mogą korzystać także z programu lojalnościowego.

Osoby niezdecydowane mają możliwość złożenia zamówienia testowego. Wystarczy wówczas wybrać odpowiedni wariant menu, kaloryczność i dzień, w którym chce się otrzymać zestaw posiłków. Niektórym znacznie ułatwia to podjęcie decyzji dotyczącej skorzystania z cateringu dietetycznego.

dieta pudełkowa omlet plus kalkulator

Kalkulator kalorii

Oblicz swoje zapotrzebowanie:

Sam Good

Poznaj nasze diety!