dieta pudełkowa odchudzająca 2

Sam Good

Catering dietetyczny Skoczów

Zaliczasz się do grona osób, które mają problem z wagą? Nadprogramowe kilogramy wynikają z zabieganego trybu życia i braku czasu na samodzielne przygotowywanie zdrowych i pełnowartościowych posiłków? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco i chcesz zrobić coś ze swoją sylwetką, to rozwiązaniem dla Ciebie jest catering dietetyczny. Skoczów to miasto, które pokazuje, że każdy może zmienić swoje nawyki żywieniowe, nawet pomimo braku czasu.

Dieta pudełkowa: Skoczów – zadbaj o zdrowie i piękną sylwetkę

Jeżeli jesteś osobą, która ma mocno napięty grafik w ciągu dnia, przez co brakuje Ci czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków, to zdecydowanie powinieneś postawić na rozwiązanie, jakim jest catering dietetyczny. Skoczów daje możliwość wybrania jednego z kilku wariantów dietetycznych, dzięki czemu możesz dopasować menu do swojego gustu kulinarnego. Przejście na dietę pudełkową nie oznacza głodzenia się i monotonnych dań. Wręcz przeciwnie, w dalszym ciągu możesz jeść smacznie, a posiłki właściwie skomponowane przez dietetyków będą wspierać pracę Twojego organizmu.

Wiele z diet dostępnych na rynku w głównej mierze opiera się na mocnym ograniczeniu kalorii, rezygnacji z konkretnych potraw, a czasem wręcz przejściu na totalną głodówkę. Nie jest to zdrowe rozwiązanie. Szybka utrata wagi jest widoczna, jednak po odstawieniu diety zrzucone kilogramy powracają, często z nadwyżką. Zupełnie inne podejście do tematu odżywiania prezentuje dieta pudełkowa. Skoczów daje możliwość wyboru menu cateringu, ale również jego kaloryczności. Można skorzystać z zestawu dziennego. Będzie on idealnym rozwiązaniem dla osób, chcących zdrowo odżywiać, a na co dzień niemających czasu na samodzielne gotowanie. Oprócz tego wariantu dostępne są również diety:

  • odchudzająca,
  • wegetariańska,
  • cukrzycowa,
  • sportowa.

Każdy jadłospis opracowywany jest przez dietetyków. Dzięki temu można liczyć na rzetelnie przygotowany zestaw pięciu posiłków, które zaspokoją dzienne zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze i witaminy. Wariant wegetariański to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wyeliminować ze swojej diety produkty zwierzęce. Ich miejsce zastępują składniki roślinne. Osoby borykające się z insulinoopornością oraz cukrzycą II typu powinny zdecydować się natomiast na wariant cukrzycowy. Dieta ta została skomponowana w taki sposób, aby żaden z produktów nie zagrażał zdrowiu i nie wpływał negatywnie na samopoczucie.

Skoczów – dieta pudełkowa i jej podstawowe korzyści

Dieta pudełkowa to wygodne rozwiązanie, które odciąży Cię z konieczności myślenia o robieniu codziennych zakupów oraz samodzielnego przygotowywania posiłków. Znika problem związany z podjadaniem i stołowaniem się na mieście, co oznacza zwykle niezdrowe produkty i stratę pieniędzy. Catering dietetyczny to również ukłon w stronę osób, które za gotowaniem nie przepadają i nie lubią spędzać czasu w kuchni.

Decydując się na dietę pudełkową, wystarczy wybrać interesujący Cię wariant menu, który spełni Twoje oczekiwania. Następnie musisz dopasować kaloryczność wybranego zestawu posiłków. W zależności od menu będziesz mieć dostępne opcje od 1200 do nawet 3000 kalorii. Pamiętaj, że każdy organizm wymaga innej, dziennej kaloryczności. Nie wiesz, jakie jest Twoje zapotrzebowanie? Skorzystaj z narzędzia, jakim jest kalkulator – dostępny na stronie internetowej. Podając kilka informacji dotyczących płci, wieku, wagi, wzrostu oraz Twojej aktywności fizycznej uzyskasz wynik. Oznacza on, że dokładnie tyle kalorii dziennie powinieneś przyjmować, aby zachować swoją aktualną wagę. Jeżeli chcesz nie tylko zdrowo się odżywiać, ale również zrzucić nadprogramowe kilogramy, wówczas od otrzymanego wyniku powinieneś odjąć około 500 kalorii i na taki wariant menu się zdecydować.

Skoczów – dieta pudełkowa z opcją sprawdzenia menu

Jeżeli nie możesz zdecydować się na jeden z kilku dostępnych wariantów dietetycznych, możesz sprawdzić, jak wygląda aktualne menu na dany tydzień. Na stronie internetowej znajduje się dokładnie rozpisany jadłospis, który uwzględnia informacje o posiłkach. Dobrą opcją jest także skorzystanie z zamówienia próbnego. Dzięki temu osobiście przekonasz się, czy oferowania dania są smaczne i trafiają w Twój gust kulinarny.

dieta pudełkowa omlet plus kalkulator

Kalkulator kalorii

Oblicz swoje zapotrzebowanie:

Sam Good

Poznaj nasze diety!