dieta pudełkowa odchudzająca 2

Sam Good

Catering dietetyczny Mikołów

Zbliża się ważne wydarzenie w Twoim życiu i chciałbyś się dobrze zaprezentować? A może chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe dla lepszej kondycji? Każda motywacja jest dobra, aby o siebie zadbać. W zdobyciu upragnionego celu pomoże Ci dieta pudełkowa. Mikołów ma wiele wariantów cateringu dietetycznego. Kilka tygodni zdrowego odżywiania pozwoli Ci zrzucić nadprogramowe kilogramy i pomoże zdobyć upragnioną sylwetkę.

Catering dietetyczny: Mikołów – wiele możliwości dla każdego

Jeszcze do niedawna wiele osób bardzo sceptycznie podchodziło do rozwiązania, jakim jest catering dietetyczny. Mikołów to miasto, które jest przykładem, że taka usługa jest ogólnodostępna i każdy może z niej skorzystać. Dieta pudełkowa będzie odpowiednia dla pracownika biurowego, sportowca, czy osoby prowadzącej swoją własną firmę z domu, która nie ma czasu na codzienne gotowanie. Korzystając z niej, nie trzeba rezygnować ze smacznych posiłków, a co najważniejsze, każdego dnia można cieszyć się innymi smakami.

Zastanawiasz się, dlaczego oferowany w mieście Mikołów catering dietetyczny cieszy się coraz większym zainteresowaniem? Jest to usługa, która zapewnia możliwość dopasowania takich aspektów jak:

  • kaloryczność zestawu,
  • menu – zgodnie z indywidualnymi preferencjami żywieniowymi.

Wybierając jeden z dostępnych wariantów, każdego dnia otrzymuje się zestaw pełnowartościowych posiłków. Są one różnorodne i smaczne, a nad ich przygotowaniem czuwają specjaliści.

Mikołów: catering dietetyczny – poznaj różne warianty diety

Korzystając z usługi, jaką jest dieta pudełkowa, istnieje możliwość wyboru różnych wariantów jadłospisu. Podstawowe menu dostępne w ofercie to tak zwana dieta codzienna. Została ona przygotowana z myślą o wszystkich, którzy chcieliby wprowadzić do swojego jadłospisu zdrowe produkty. Zestaw można dopasować do własnych potrzeb pod względem kaloryczności. Dostępne warianty mają od 1200 do nawet 3000 kalorii. Dieta składa się z pięciu pełnowartościowych posiłków – jest to śniadanie,  drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja. 

Dieta codzienna to tylko jedna z opcji, na którą można się zdecydować. Dostępne są również inne warianty cateringu. Coraz więcej osób korzysta z wersji:

  • odchudzającej,
  • cukrzycowej,
  • sportowej,
  • wegetariańskiej.

Wariant sportowy, który w ostatnich latach jest szczególnie popularny, to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie. Menu dostarcza organizmowi wszelkich niezbędnych składników do prawidłowego funkcjonowania organizmu przy dużym obciążeniu. Dominującym elementem jadłospisu jest białko, które wpływa na budowę oraz regenerację tkanki mięśniowej.

Dieta pudełkowa: Mikołów – wybierz właściwą kaloryczność

Decydując się na dietę pudełkową, przede wszystkim należy wybierać jeden z dostępnych wariantów. Przed złożeniem zamówienia można wspomóc się informacjami dostępnymi na stronie. Zawierają one dokładny spis aktualnego, tygodniowego menu dla każdego zestawu. Będąc niezdecydowanym, można skorzystać także z opcji zamówienia próbnego, czyli zestawu testowego na wybrany przez siebie dzień tygodnia. 

Kolejny krok to dopasowanie kaloryczności diety, uwzględniając dzienne zapotrzebowanie swojego organizmu. Przyjmując więcej kalorii dziennie, niż jest to wskazane, można w bardzo krótkim czasie przytyć. Zachowując kaloryczność posiłków zgodną z zapotrzebowaniem organizmu, wprowadza się zdrowe nawyki żywieniowe, a jednocześnie pozostaje się przy aktualnej masie ciała. Obniżając ilość kalorii spożywanych w ciągu dnia, można zgubić kilogramy. 

Dzienne zapotrzebowanie na kalorie można obliczyć na stronie, korzystając ze specjalnego kalkulatora. To narzędzie proste w obsłudze, które nie ma wymaga od Ciebie specjalistycznej wiedzy. Wystarczy, że podasz w formularzu podstawowe informacje o sobie takie jak: wiek, płeć, wzrost, wagę oraz aktywność fizyczną. W ten sposób program automatycznie obliczy, ile kalorii dziennie potrzebuje Twój organizm. Na tej podstawie możliwy będzie wybór właściwego wariantu kalorycznego cateringu – zależnie od tego, jakie efekty chcesz osiągnąć.

dieta pudełkowa omlet plus kalkulator

Kalkulator kalorii

Oblicz swoje zapotrzebowanie:

Sam Good

Poznaj nasze diety!