dieta pudełkowa odchudzająca 2

Sam Good

Catering dietetyczny Knurów

Kilka lat temu na rynku gastronomii pojawiła się nowa nisza biznesowa – catering dietetyczny. Szybko zdobywał on popularność w dużych miastach, następnie dostępność usługi stopniowo się rozszerzala. Dzięki temu do zalet cateringu dietetycznego przekonuje się nieustająco powiększające się grono osób. W cateringu dietetycznym klienci mogą bowiem zamawiać bardzo różne rodzaje diet. To, że w tym modelu żywienia można zamówić różne, odpowiadające indywidualnym potrzebom danego klienta diety, to tylko jedna z jego zalet.

Dla kogo przeznaczony jest catering dietetyczny?

Dieta pudełkowa Knurów to dostawa pod drzwi, z której mogą skorzystać osoby świadome tego, że to, co jemy, wpływa na nasze życie, zarówno formę fizyczną jak i psychiczną. Catering dietetyczny bardzo często kojarzony jest tylko i wyłącznie z odchudzaniem. Nie jest to prawda, catering pudełkowy Knurów pozwala utrzymać pod kontrolą ilość przyswajanych kalorii. Kaloryczność posiłków w przypadku diety pudełkowej Knurów, jest bowiem starannie bilansowana. W efekcie na taki sposób odżywiania się mogą zdecydować się nie tylko osoby, które bezskutecznie walczą z nadwagą czy otyłością.

Czy dieta pudełkowa jest zdrowa?

Przygotowywaniem posiłków w catering dietetyczny Knurów zajmują się doświadczeni kucharze. Firma stale współpracuje z dietetykiem. Dzięki temu wszystkie posiłki trafiające do zamawiających są odpowiednio zbilansowane. Zawierają wszystkie kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania organizmu składniki odżywcze.

W poszczególnych dietach przygotowanych dla catering dietetyczny Knurów klienci mogą zamawiać posiłki o bardzo różnej kaloryczności. Posiłki są nie tylko zdrowe, ale także smaczne. Do ich przygotowania wykorzystywane są wyłącznie świeże produkty najwyższej jakości, pochodzące od polskich dostawców i starannie selekcjonowane.

Jakie diety mogą wybrać klienci?

Jednym z najbardziej popularnych wyborów w cateringu dietetycznym jest dieta o standardowej zawartości kalorii. To dieta wybierana przez osoby, które chcą dobrze się żywić, ale brakuje im czasu, warsztatu  i wiedzy na samodzielne przygotowanie odpowiednio zbilansowanych posiłków. Coraz większą popularnością cieszy się także dieta wegetariańska. To dieta wykluczająca mięso i ryby. Jest ona oparta na białkach roślinnych.

Dieta wegańska, oferta jest dostępna w ofercie niektórych firm cateringowych, idzie jeszcze dalej i nie bierze jeńców. Wszystkie potrawy w tej diecie nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, a więc nie tylko ryb i mięsa, ale także nabiału czy jajek. Dla regularnie trenujących sportowców i osób uprawiających sport amatorsko opracowywane są specjalne diety, które pomagają w zbudowaniu masy mięśniowej. Wariantów diety pudełkowej Knurów jest znacznie więcej.

Bogactwo smaków i brak monotonii

Kolejną dość istotną zaletą cateringu dietetycznego Knurów jest różnorodność przygotowywanych potraw. Każdego dnia możemy liczyć na inny zestaw posiłków, dzięki czemu dieta nie jest monotonna. W domowym zaciszu najczęściej przygotowywane potrawy regularnie powtarzają się co kilka dni, co wiąże się nudą oraz powtarzalnością. Co równie ważne catering dietetyczny Knurów  może obejmować różne warianty dietetyczne np. dietę roślinną, mięsną lub też inną dietę, którą aktualnie chce sprawdzić klient. Decydując się na takie rozwiązanie, można ponadto poznać nieznane dotąd smaki oraz produkty, które w tradycyjnej kuchni polskiej nie są stosowane, co może stanowić bardzo rozwijające doświadczenie smakowe.

Organizm ustawiony w rytmie

Dla naszego zdrowia dobre jest wyregulowanie naszego zegara biologicznego, przez stałe godziny snu i posiłków. Dzięki Knurów catering dietetyczny łatwiej zachowasz regularność, ponieważ wszystkie dania są gotowe i łatwe do podgrzania w piekarniku lub kuchence mikrofalowej.

dieta pudełkowa omlet plus kalkulator

Kalkulator kalorii

Oblicz swoje zapotrzebowanie:

Sam Good

Poznaj nasze diety!