dieta pudełkowa odchudzająca 2

Sam Good

Catering dietetyczny Oświęcim

Zdarza Ci się łapać zadyszkę podczas codziennych czynności? Wyjście po schodach na wyższe piętra już nie jest tak łatwe, jak kiedyś? Jeżeli chcesz powrócić do dawnej formy i sylwetki – jest na to sposób. Możesz to osiągnąć, wybierając catering dietetyczny. Oświęcim to miasto, które ma w tej kwestii wiele do zaoferowania. Wystarczy, że dopasujesz dietę do swoich potrzeb i poczekasz kilka tygodni, a zauważysz ogromne efekty.

Dieta pudełkowa: Oświęcim – w trosce o Twoje zdrowie i portfel

Wiele osób uważa, że każda dieta to szereg wyrzeczeń, rezygnacja z ulubionych potraw i jadłospis sprzyjający głodowaniu. Tymczasem, jak podkreślają specjaliści ds. dietetyki – najważniejsze jest zdrowe odżywianie, którego efektem jest zrzucenie nadprogramowych kilogramów. Sprawdzony skład wyróżniający się wysoką jakością zapewnia dieta pudełkowa. Oświęcim może poszczycić się wieloma firmami cateringowymi, które udowadniają, że bez zbędnych wyrzeczeń można odżywiać się zdrowo, a przy tym tracić kilogramy. 

Dużą zaletą cateringu pudełkowego jest jego atrakcyjna cena, a także wygoda, jaką gwarantuje. Znika konieczność samodzielnego robienia zakupów, gotowania i porcjowania posiłków według konkretnych kaloryczności. Nie każdy ma na to czas. Część osób nie przepada także za kuchceniem. Brak czasu często sprzyja podjadaniu i stołowaniu się na mieście, co jest znacznie droższe w porównaniu ze zdrowym cateringiem pudełkowym.

Catering dietetyczny: Oświęcim – prosta decyzja i wiele możliwości wyboru

Dieta pudełkowa to rozwiązanie dla każdej osoby, która chciałaby zmienić coś w swoim życiu np. zacząć zdrowo się odżywiać i powrócić do utraconej formy. Z takiej opcji często korzystają również sportowcy czy pracownicy biur. Menu diety pudełkowej opracowywane jest przez specjalistów żywieniowych w taki sposób, aby wybrany wariant spełnił dzienne zapotrzebowanie organizmu na wszystkie składniki odżywcze. 

W ofercie można znaleźć między innymi wariant codzienny. Jest on wyborem preferowanym przez osoby zabiegane, które nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie swoich posiłków, a chciałyby mimo wszystko zdrowo się odżywiać. Dostępnych jest także kilka innych, równie ciekawych pozycji. To catering:

  • odchudzający,
  • cukrzycowy,
  • wegetariański,
  • sportowy.

Każdy wariant opracowywany jest tak, aby spełnić oczekiwania zamawiającego. Wersja sportowa jest przeznaczona dla osób, które na co dzień mają sporo aktywności lub pracują fizycznie. Dieta zawiera znacznie więcej białka, potrzebnego do rozwoju i regeneracji mięśni. W wariancie cukrzycowym uwzględniono z kolei potrzeby osób z problemem insulinoopornością czy cukrzycą II typu, wykluczając z menu szkodliwe dla ich zdrowia produkty.

Dieta pudełkowa: Oświęcim – zamówienie krok po kroku

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest przełamanie bariery i podjęcie decyzji o wyborze cateringu pudełkowego. Następnym ważnym etapem jest wybór jednego z kilku dostępnych wariantów menu, oraz dopasowanie jego kaloryczności. Ten w zależności od menu może mieć od 1200 do nawet 3000 kalorii. Nie wiesz, jakiej dawki kalorii potrzebuje Twój organizm? Korzystając z prostego kalkulatora, uzyskasz potrzebne informacje. Wystarczy podać kilka najważniejszych informacji takich jak płeć, wiek, waga, wzrost oraz aktywność fizyczna. Uzyskany w kaloriach wynik oznacza, ile dziennie organizm potrzebuje ich, aby zachować aktualną wagę. Wszyscy ci, którzy chcieliby zrzucić kilogramy, powinni od otrzymanego wyniku odjąć około 500 kalorii. W ten sposób będą zdrowo się odżywiać, a przy okazji osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Ostatnim krokiem jest wybranie dat, kiedy chce się otrzymywać wybraną dietę wprost do drzwi swojego domu lub mieszkania. Warto przy tym pamiętać, że im dłuższy czas korzystania z diety pudełkowej, tym korzystniejsze są warunki cenowe.

Nie wiesz, które menu będzie dla Ciebie najkorzystniejsze? Zawsze przed zamówieniem możesz sprawdzić, co w danym tygodniu zostało przewidziane w konkretnych jadłospisach. Istnieje również możliwość zamówienia menu testowego, czyli jednodniowego zestawu z wybranego wariantu na konkretny dzień.

dieta pudełkowa omlet plus kalkulator

Kalkulator kalorii

Oblicz swoje zapotrzebowanie:

Sam Good

Poznaj nasze diety!