Jednym z najskuteczniejszych sposobów, aby zdrowo się odżywiać i zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów jest przejście na dietę. Rozwiązanie, z którego jeszcze kilka lat temu korzystali przede wszystkim celebryci, a obecnie jest coraz popularniejsze, to catering dietetyczny. Redukcja tkanki tłuszczowej z odpowiednio dopasowanym menu jest znacznie łatwiejsza, a jeśli dołożysz do tego ćwiczenia – efekty gwarantowane!

Dieta redukcyjna – pudełkowa smaczna i zdrowa rewolucja

Należysz do osób, które pod pojęciem diety widzą jedynie monotonne i nudne posiłki, a te wykluczają z listy dań Twoje ulubione potrawy? Zmień swoje myślenie! Dieta pudełkowa na redukcje nadprogramowych kilogramów wcale nie musi składać się z samych wyrzeczeń. Opracowana przez specjalistów z dziedziny dietetyki może Cię miło zaskoczyć. Każde z dań zostało opracowane w taki sposób, aby zawierało wszelkie niezbędne składniki odżywcze i mieściło się w zakresie jednej z trzech dostępnych kaloryczności:

  • 1200,
  • 1500,
  • 1800.

Posiłki wchodzące w skład dziennego zestawu przygotowywane są na bieżąco, dlatego masz pewność ich świeżości. Dieta pudełkowa redukcyjna – Sam Good to także rozwiązanie na każdą kieszeń. Koszt za pięć pełnowartościowych dań często są porównywalny lub nawet niższy od stołowania się w restauracjach czy barach.

Dieta pudełkowa redukcyjna – czego unikać w zdrowym podejściu do odżywiania?

Jedną z najważniejszych kwestii przy przejściu na dietę jest dopasowanie jej kaloryczności do potrzeb organizmu. Diety dostępne w internecie często oznaczają przejście na totalną głodówkę. Jest to niezwykle niebezpieczne dla zdrowia, zwłaszcza zimą, kiedy organizm potrzebuje witamin i minerałów. Jadłospis redukujący kalorie do minimum daje szybkie efekty, jednak może Cię osłabić, co zwiększy Twoją podatność na różnego rodzaju infekcje. Dodatkowo dużym ryzykiem jest także efekt jojo. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że utracone w krótkim czasie kilogramy wrócą i to z nawiązką. 

Dieta pudełkowa na redukcje to odmienne podejście do kwestii odchudzania. Przede wszystkim nad jej opracowaniem i przygotowaniem czuwają specjaliści, którzy dobierają poszczególne składniki i planują dania w taki sposób, aby każde z nich stanowiło pełnowartościowy posiłek i dostarczało wszystkiego, czego potrzebuje Twój organizm. W ten sposób nie tylko redukujesz kilogramy, ale co najważniejsze, dzień po dniu uczysz się podstaw zdrowego odżywiania.

Czy można samodzielnie obliczyć wartość kalorii dla diety?

Zastanawiasz się, jaki wariant kaloryczny wybrać, jeżeli chodzi o catering dietetyczny? Redukcja wagi zależy w głównej mierze od Twojego dziennego zapotrzebowania Twojego organizmu. Znając dokładną ilość kalorii, której potrzebujesz do utrzymania wagi, możesz z łatwością ją zredukować, a przy tym zacząć chudnąć. Konkretną wartość obliczysz, wykorzystując w tym celu specjalny kalkulator. Wystarczy podać w nim kilka podstawowych informacji dotyczących płci, wieku, wzrostu, aktualnej wagi oraz aktywności fizycznej.

Dieta redukcyjna pudełkowa to nie wszystko – postaw na ruch

Znasz powiedzenie, które mówi, że: w zdrowym ciele, zdrowy duch? Nie czekaj więc i zacznij tak swoją dietę redukcyjną tak szybko, jak to możliwe, a z pewnością poczujesz się lepiej. Nieprawidłowy sposób odżywiania się i siedzący tryb życia sprawia, że znacznie łatwiej jest przybrać na wadze. Wtedy człowiek czuje się ospały i brak mu motywacji. Zimą ruch jest jeszcze bardziej ograniczony z uwagi na niskie temperatury i brak możliwości uprawiania części sportów na świeżym powietrzu. Zawsze jednak można uzupełnić swój catering dietetyczny o codzienne spacery. Połączenie przechadzek ze zdrowym odżywianiem przyniesie znacznie lepsze i szybsze efekty. Przekonasz się o nich już po kilku tygodniach od podjęcia decyzji o zmianie.

Nie jesteś pewny, czy dieta pudełkowa redukcyjna jest dla Ciebie? Złóż zamówienie testowe. Wówczas spróbujesz dań i będziesz w stanie ocenić, czy oferowane smaki są tymi, które Ci odpowiadają. Zrób pierwszy krok – to najważniejsze!

Sam Good dieta pudełkowa
Administrator Sam Good