Twoja sylwetka przez siedzący tryb pracy znacząco się zmieniła i przybrałeś na wadze? Ten problem wynika także z niezdrowego odżywiania się czy podjadania między posiłkami. Dotyczy to przede wszystkim osób z napiętym grafikiem. Rozwiązaniem, dzięki któremu zadbasz o zdrowe odżywianie, a przy okazji pozbędziesz się nadprogramowych kilogramów, jest catering dietetyczny. Oświęcim jest miastem, które w ramach tej usługi ma wiele do zaoferowania.

Czy każda dieta jest zdrowa?

Zaliczasz się do osób, których codzienny grafik jest wypchany do granic możliwości, przez co nie masz czasu na samodzielne gotowanie i porcjowanie posiłków? W takim razie dieta pudełkowa jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Spożywanie gotowych posiłków na mieście może źle wpływać na zdrowie, a podjadanie w pracy kończy się niekontrolowanym przybieraniem na wadze i złym samopoczuciem. Odczuwasz w ostatnim czasie gorszy nastrój i nie mieścić się w ubrania? W Twojej głowie powinna zapalić się lampka ostrzegawcza.

Diety warto wybierać mądrze. Część krążących po sieci jadłospisów gwarantuje szybką redukcję wagi i zaskakujące efekty. Czy takie odżywianie się może być zdrowe? Praktycznie nigdy z uwagi na ograniczenie kalorii do dawki, która jest niewystarczająca dla organizmu. Możesz być pewny, że zakończeniu diety pojawi się efekt jojo i niekontrolowane przybieranie na wadze.

Dieta pudełkowa: Oświęcim – prosta droga do zdrowego odżywiania?

Zamiast szukać drogi na skróty, warto postawić na catering dietetyczny. Oświęcim to miasto, w którym działa wiele firm zajmujących się gotowymi dietami. Część z nich daje możliwość wyboru jednej z najskuteczniejszych opcji w walce o upragnioną sylwetkę – cateringu odchudzającego. Dieta pudełkowa Oświęcim – Sam Good to przygotowany przez dietetyków zestaw pięciu posiłków, dzięki którym zrzucisz nadprogramowe kilogramy i wdrożysz zdrowe nawyki żywieniowe. Oznacza to, że nawet po zakończeniu przygody z gotowymi pudełkami, utrzymasz wypracowaną sylwetkę i wagę swojego ciała. Nie będą Ci obce także zasady zdrowego odżywiania się.

Catering Oświęcim – dieta dla osób wymagających specjalnego menu 

Osoby, które szczególnie powinny zadbać o zdrowe odżywianie, to ci, którzy chorują na insulinooporność lub cukrzycę II stopnia. W ich przypadku spożywanie nieodpowiednich produktów grozi pogorszeniem się stanu zdrowia. Nie oznacza to jednak, że nie mogą zdecydować się na gotowy catering. Oświęcim jako jedno z wielu miast, na którego terenie działają firmy cateringowe oferujące możliwość wyboru jednego z kilku zdrowych wariantów diety dopasowanej do indywidualnych potrzeb. W tym konkretnym przypadku podstawą jadłospisu powinny być produkty nieprzetworzone oraz bogate w błonnik.

Dlaczego jeszcze warto wybrać rozwiązanie, jakim jest specjalna dieta pudełkowa? Oświęcim pokazuje, że specjalnie skomponowane menu o niskim indeksie glikemicznym pozwala na kontrolę cukru dostarczanego do organizmu. Nad samym przygotowaniem posiłków czuwają natomiast eksperci, którzy odpowiadają za ich jakość i bezpieczeństwo.

Oświęcim – catering, a zdrowe nawyki żywieniowe

Zdrowe odżywianie to nie tylko umiejętne komponowanie posiłków, ale także systematyczność i jedzenie w określonych odstępach czasu. Oznacza konieczność rozplanowania posiłków na cały dzień. Przy samodzielnym gotowaniu jest to spore wyzwanie, jednak w przypadku diety pudełkowej otrzymuje się pięć gotowych posiłków:

  • śniadanie,
  • drugie śniadanie,
  • obiad,
  • podwieczorek,
  • kolację.

 

Niektóre dania nadają się bezpośrednio do spożycia, inne należy podgrzać np. w kuchence mikrofalowej. Można więc zabrać je ze sobą do pracy.

Oświęcim – catering z odpowiednią kalorycznością

Firmy cateringowe umożliwiają dopasowanie kaloryczności posiłków do indywidualnych potrzeb, co jest ważne np. w przypadku osób ćwiczących. Nie inaczej jest w mieście Oświęcim. Catering dostępny jest w różnych wariantach kalorycznych od 1200 kalorii do nawet 3000 kcal w menu skomponowanym dla sportowców. Nie wiesz, na jaką kaloryczność się zdecydować, aby sobie nie zaszkodzić i nie dostarczać do organizmu za mało energii? Skorzystaj z kalkulatora dostępnego na stronie internetowej. Dzięki temu narzędziu przekonasz się także, czy dotychczasowe odżywianie było prawidłowe.

Sam Good dieta pudełkowa
Administrator Sam Good