Nowy Rok to nowe postanowienia. Chcesz wyglądać w te wakacje wyjątkowo na plaży? Postanowiłeś zrobić formę przed urlopem? Postaw na sprawdzony i profesjonalny catering dietetyczny z Pszczyny! Z nami dużo łatwiej osiągniesz założone na ten rok cele, w tym wpisie podpowiemy jak to zrobić.

Jak obliczyć ilość kalorii, aby dobrze dobrać dietę pudełkową z Pszczyny?

Aby osiągnąć wymarzona sylwetkę na nadchodzące lato, trzeba najpierw dobrze obliczyć zapotrzebowanie swojego organizmu na energię, czyli inaczej mówiąc ilość kalorii. Obliczenie swojego zapotrzebowania kalorycznego, nie jest wcale takie proste, zależy ono od kilku czynników. Będzie ono inne dla każdego organizmu, a wpływ na nie ma w dużej mierze styl naszego życia. Osoba, która uprawia czynnie sport i dużo ćwiczy będzie miała dużo wyższe zapotrzebowanie energetyczne, niż osoba prowadząca siedzący tryb życia. 

Dlatego też, dieta pudełkowa Pszczyna proponuje wybór kilku cateringów dietetycznych, o różnej kaloryczności, tak abyś mógł wybrać ten najlepiej do siebie pasujący. Na ilość potrzebnych kalorii w ciągu dnia, oprócz aktywności fizycznej, mają wpływ takie czynniki jak: wiek, płeć, wzrost, waga, metabolizm organizmu, czy stan zdrowia. Na przykład mężczyźni mają większe zapotrzebowanie energetyczne od kobiet, co wynika z tego, że ich organizm ma mniej tkanki tłuszczowej niż kobiecy. Dlatego nie da się założyć, że dana kaloryczność jest dobra dla obu płci, jeśli na przykład z cateringu dietetycznego Pszczyna, chce skorzystać para razem mieszkających osób. Bardzo ważny przy wyborze kaloryczności diety pudełkowej Pszczyna, jest to jaki postawiłeś sobie cel! Chcesz utrzymać obecną sylwetkę do lata, a może chcesz zgubić parę zbędnych kilogramów? Z cateringiem dietetycznym z Pszczyny osiągniesz wybrany przez siebie cel, bez większego problemu. 

Na naszej stronie internetowej masz do dyspozycji gotowy kalkulator kalorii, który po podaniu paru danych, sam obliczy, najlepsze zapotrzebowanie energetyczne dla Twojego organizmu. Sprawdź już teraz jakie to proste, kalkulator znajdziesz tutaj: https://samgood.pl/kalkulator-kalorii/.

Który catering dietetyczny Pszczyna będzie dla Ciebie najlepszy?

Na to pytanie, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Możesz postawić na codzienną dietę pudełkową z Pszczyny , która pomaga  jeść smacznie i wyrobić zdrowe nawyki żywieniowe, a także zadbać o swoją obecną sylwetkę. Dla osób pragnących zmieścić się w bikini na lato, proponujemy odchudzający catering dietetyczny Pszczyna, z nim nie jesteś skazany na nudne i monotonne posiłki, a dbasz w nim o zdobycie swojej wymarzonej sylwetki. Dla naszych klientów, mamy do wyboru także, dietę pudełkową wegetariańską, w której równocześnie dbają o swoje zdrowie i przyszłość naszej planety, eliminując mięso. Podstawą tej diety pudełkowej z Pszczyny, są przede wszystkim warzywa i owoce, ale znajdziesz w niej także strączkowe i zboża, wszystko to razem w dobrze zbilansowanych posiłkach. Wybierając wegetariański catering dietetyczny Pszczyna, masz pewność, że nie doprowadzisz do niedoborów w swoim organizmie, gdyż jest ona idealnie zbilansowana pod względem mikro- i makroskładników. W swojej ofercie, posiadamy także sportową dietę pudełkową, która jest świetnym wyborem dla osób aktywnych, zwiększyliśmy w niej bowiem zawartość białka, które jest tak ważne przy budowaniu tkanki mięśniowej. Catering dietetyczny Pszczyna, posiada także dietę dla osób z cukrzycą, w której znajdziecie produkty spożywcze o niskim indeksie glikemicznym. Zadbaj o swoją formę na lato, z wybranym przez siebie cateringiem dietetycznym z Pszczyny!

Na naszej stronie internetowej, istnieje możliwość zamówienie zestawu próbnego, w ramach każdej z diet. Dzięki temu, możesz sprawdzić, czy wybrana przez Ciebie kaloryczność, nie jest za wysoka lub za niska, a także czy wybrany wariant cateringu dietetycznego z Pszczyny Ci odpowiada. Zadbaj o swoją wymarzoną sylwetkę wraz z dietą pudełkową SamGood!

Sam Good dieta pudełkowa
Administrator Sam Good