Sam Good

Catering dietetyczny Żory

Catering dietetyczny jest niezwykle popularnym rozwiązaniem, na które decyduje się coraz więcej osób z całej Polski. Jego zamówienie pozwala na zrezygnowanie z samodzielnego gotowania, wciąż ciesząc się świeżymi, zdrowymi posiłkami. Nasza firma oferuje diety pudełkowe w wielu miejscowościach na terenie całego kraju, w tym również w Żorach. Dowozimy różne plany cateringu prosto pod wskazany adres. Pozwala to na zabranie ze sobą świeżego, szczelnie zapakowanego jedzenia w dowolne miejsce – do pracy, szkoły czy na wycieczkę.

Jakie zalety ma catering dietetyczny w Żorach?

Catering dietetyczny jest rozwiązaniem tak popularnym ze względu na korzyści, jakie niesie. Mowa tu o takich zaletach jak:

  • brak konieczności gotowania – posiłki trafiają pod wskazany adres każdego dnia, dlatego nie trzeba przygotowywać ich samodzielnie,
  • oszczędność czasu – wybierając catering dietetyczny, nie musisz spędzać czasu na gotowaniu, planowaniu kolejnych posiłków i robieniu zakupów,
  • zróżnicowane posiłki – każdego dnia dostarczamy naszym klientom zróżnicowane posiłki, pełne ciekawych składników i nietypowych połączeń,
  • pełnowartościowe potrawy – dbamy o to, by posiłki trafiające do naszych klientów dostarczały im wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Jeśli chodzi o Żory, catering pudełkowy obejmuje wiele wariantów diet. Różnią się one od siebie dokładnym menu. Dostarczają wielu cennych składników odżywczych i pokrywają dzienne zapotrzebowanie energetyczne, w zależności od wybranej kaloryczności.

Catering dietetyczny obejmuje potrawy na cały dzień. Są one przygotowywane, a następnie pakowane w szczelne pudełka i dostarczane pod drzwi klienta. Jeśli chodzi o nasz catering dietetyczny, Żory są miastem, w którym osoby zamawiające jedzenie mogą odebrać je późnym wieczorem lub o poranku, zabierając gotowe potrawy np. do pracy. Oznacza to, że nie musisz robić śniadania w oczekiwaniu na dowóz posiłków.

Catering dietetyczny w wielu odsłonach

Jedzenie może przyjmować wiele form. Tak samo jest w przypadku takiej usługi, jak dieta pudełkowa. Żory to miejscowość, w której dostępne są następujące typy diet:

  • cukrzycowa,
  • codzienna,
  • odchudzająca,
  • wegetariańska,
  • sportowa.

Warto dopasować odpowiednią dietę do swojego trybu życia i indywidualnych potrzeb. Każdy plan różni się bowiem od pozostałych przede wszystkim pod względem stosowanych produktów spożywczych. Zadbaliśmy jednak o to, by nasze jedzenie było pełnowartościowe bez względu na wybrany wariant. Skupiają się nad tym specjaliści, którzy komponują poszczególne posiłki. Muszą one dostarczać wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a jednocześnie być zgodne z kalorycznością odpowiednią dla danego klienta.

Na naszej stronie znajdziesz specjalny kalkulator, który pozwala na obliczenie zapotrzebowania kalorycznego przed zdecydowaniem się na konkretny pakiet. W ten sposób można osiągnąć jeden z trzech celów – utrzymać swoją masę ciała, schudnąć lub przytyć.

Pyszne i zdrowe posiłki

Dbamy o to, by nasza dieta pudełkowa była zdrowa i smaczna. Z tego powodu catering dietetyczny w Żorach jest komponowany przez specjalistów. Czuwają nad nim m.in. dietetycy. To oni są odpowiedzialni za odpowiednie komponowanie składników, a także wyliczenie ich kaloryczności. Każdy plan żywieniowy jest inny, ale wszystkie muszą dostarczać niezbędnych substancji odżywczych, adekwatnych do prowadzonego trybu życia.

Dietetycy współpracują również z profesjonalnymi kucharzami, którzy dbają o przygotowywanie posiłków na bieżąco, każdego dnia. Dzięki temu świeże jedzenie może trafiać bezpośrednio pod drzwi naszych klientów na tyle wcześnie, by możliwe było zabranie go ze sobą do pracy. Dania te są zróżnicowane, dlatego nie nudzą się nawet w trakcie korzystania z naszych usług przez dłuższy czas. Każdego dnia pod Twoje drzwi trafiają zupełnie inne, świeże posiłki, pełne ciekawych smaków i wartości odżywczych. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Kalkulator kalorii

Oblicz swoje zapotrzebowanie:

Sam Good

Poznaj nasze diety!